Skip directly to content

Onze Producten Advil Reliva Liquid Caps 200mg

Gezondheidsproduct

Geneesmiddelen

Advil Reliva Liquid Caps 200 mg

Advil Reliva Liquid capsules 200 mg werkt sneller dan een normale paracetamol tablet.1 Dit komt omdat deze vloeibaar is verpakt in de speciale Liquid Cap technologie, die sneller oplost in je lichaam.

Waarom Advil Reliva Liquid Caps 200 mg?

Geschikt voor onder andere hoofdpijn, rugpijn, kiespijn, menstruatiepijn, reumatische pijn, spierpijn, voor de verlichting van koorts en de symtomen van verkoudheid en griep. Zo heb je voor verschillende soorten pijn, geen verschillende soorten oplossingen nodig.

Werkt sneller dan een normale 500 mg paracetamol tablet of een normale 200 mg ibuprofen tablet.1

Verpakt in de speciale Liquid Cap technologie. Gewone tabletten moeten namelijk eerst oplossen in de maag, terwijl de werkzame stof in de Liquid Cap sneller vrij komt in je lichaam en daardoor ook sneller wordt opgenomen. Door de zachte, gladde en kleine vorm is de capsule gemakkelijk te slikken en blijft er geen nare smaak achter.

Gebruiksinformatie 

Te gebruiken bij lichte tot matige pijn waaronder:

  • Hoofdpijn
  • Reumatische pijn
  • Spierpijn
  • Rugpijn
  • Kiespijn
  • Menstruatiepijn
  • Voor de verlichting van koorts
  • Voor de verlichting van de symptomen van verkoudheid en griep

Vanaf 12 jaar en ouder

  • Neem 1 tot 3 maal per dag 1 tot 2 capsules met water.
  • De aanbevolen periode tussen 2 doseringen is ongeveer 6 tot 8 uur.
  • Niet meer gebruiken dan 6 capsules (1200 mg) per 24 uur.
  • Lees voor gebruik de bijsluiter.

1. Advil Reliva Liquid Capsules bevatten ibuprofen. De bijwerkingen van ibuprofen en paracetamol verschillen. Lees voor gebruik de bijsluiter.

Advil Reliva